MS Excel

Szkolenia z Excela

MS Excel to najpopularniejszy program biurowy. Głównie jest używany jako narzędzie do analiz i raportów oraz jako baza danych. Bardzo dobra znajomość programu pozwala znacznie zoptymalizować pracę i skrócić jej czas. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń. Szkolenia z Excela prowadzimy na terenie całego kraju.

 

oferta szkoleń z Excela Szkolenia zamknięte z Excela - czyli szkolenia tylko i wyłącznie dla pracowników danej firmy. Plan szkolenia zostaje opracowany pod wymogi firmy. Szkolenia prowadzimy na terenie całego kraju. Dysponujemy mobilną salą szkoleniową. Zapytaj o ofertę
Szkolenia otwarte - w naszym terminarzu znajdziesz listę najbliższych szkoleń. Jeżeli Ci się śpieszy możesz także skorzystać z naszych szkoleń indywidualnych.

 

Oferta szkoleń z Excela:

 

Pomoce dydaktyczne

Do każdego szkolenia z Excela dołączane są:

  • Wideo kursy na płycie DVD - ok 5h nagrań + pakiet ćwiczeń
  • Dostęp do e-platformy www.iExcel.pl
  • Książka "Excel w biznesie" bądź skrypt drukowany


Metoda prowadzenia zajęć

Szkolenia z Excela prowadzone są w postaci warsztatów połączonych ze studium przypadków. Stosujemy nowoczesne metody edukacji polegające na modelu LBE (Learn By Experience). Nasze szkolenia to nie suche przedstawienie narzędzi ale pokazanie jakie problemy są w stanie rozwiązać i jak mogą przyśpieszyć nam pracę. Wszystkie zajęcia są prowadzone z wykorzystaniem projektora, urządzeń wskazujących, specjalnych programów wspomagających prezentacje Ad-hoc.

 

Jakość szkoleń

Wiemy jak trudny jest wybór firmy szkoleniowej stąd w naszej firmie wprowadziliśmy szereg mechanizmów mających na celu zagwarantowanie jak najlepszej jakości szkoleń:

 

Ankiety - po każdym szkoleniu przeprowadzamy ankiety wśród uczestników szkolenia. W celu zapewnienia szczerych odpowiedzi wszystkie ankiety są anonimowe.
Ochrona 3 godzinna - jeżeli mają Państwo jakiekolwiek zastrzeżenia co do szkolenia 3h od czasu rozpoczęcia szkolenia można z niego zrezygnować nie ponosząc żadnych kosztów!
Kwalifikacje - wszyscy nasi trenerzy posiadają stosowne kwalifikacje, wykształcenie informatyczne.
Wewnętrzne szkolenia - nasi trenerzy cyklicznie odbywają szkolenia wewnętrzne mające na celu ciągłe doskonalenie warsztatu.
Raport - po szkoleniu tworzymy specjalny raport w którym przedstawiamy analizę wyniku ankiet

 

Wybrani klienci


 

wybrani klienci itbt

Zaprezentowane loga stanowią własność w/w firm. Zostały użyte tylko w celach informacyjnych

Poznaj trenerów z Excela

Mateusz - 8 lat prowadzi szkolenia z Excela. Jest autorem jednej z największych platform do nauki Excela www.iExcel.pl  Jego filmy instruktażowe oglądnęło ponad 2 mln internautów. Autor książki "Excel w biznesie"

Dowiedz się więcej

Nadchodzące szkolenia

Przepraszamy, brak imprez.

Szkolenie w Twoim mieście

Newsletter

Partnerzy

Wybrani klienci

ING.pngaldi.pngarcelor.pngdroetker.pngenerga.pnghochtief.pngintercars.pngngk.pngvattenfall.png
Zapytaj o szkolenie
Masz pytania odnośnie szkoleń dla Twojej firmy? Chcesz zapytać o terminy? Śmiało napisz w ciągu 24h rzeczowo odpiszemy.

Zapytaj o szkolenie