Kurs Excel

 

stronka kurs excel 07

Szkolenia z Excela

MS Excel to najpopularniejszy program biurowy. Głównie jest używany jako narzędzie do analiz i raportów oraz jako baza danych. Bardzo dobra znajomość programu pozwala znacznie zoptymalizować pracę i skrócić jej czas. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń. Szkolenia z Excela prowadzimy na terenie całego kraju.

 

stronka kurs excel 10

 

Szkolenia zamknięte z Excela - czyli szkolenia tylko i wyłącznie dla pracowników danej firmy. Plan szkolenia zostaje opracowany pod wymogi firmy. Szkolenia prowadzimy na terenie całego kraju. Dysponujemy mobilną salą szkoleniową. Zapytaj o ofertę

   

stronka kurs excel 12

 

Szkolenia otwarte - w naszym terminarzu znajdziesz listę najbliższych szkoleń. Jeżeli Ci się śpieszy możesz także skorzystać z naszych szkoleń indywidualnych.

Oferta szkoleń z Excela:

stronka kurs excel 19
 

stronka kurs excel 17  

Pomoce dydaktyczne

Do każdego szkolenia z Excela dołączane są:

 

stronka kurs excel 29

  Wideo kursy na płycie DVD

- ok 5h nagrań + pakiet ćwiczeń

stronka kurs excel 24

Dostęp do e-platformy 

www.iExcel.pl

stronka kurs excel 26

Książka "Excel w biznesie"

bądź skrypt drukowany

  

stronka kurs excel 35

 Metoda prowadzenia zajęć

Szkolenia z Excela prowadzone są w postaci warsztatów połączonych ze studium przypadków. Stosujemy nowoczesne metody edukacji polegające na modelu LBE (Learn By Experience). Nasze szkolenia to nie suche przedstawienie narzędzi ale pokazanie jakie problemy są w stanie rozwiązać i jak mogą przyśpieszyć nam pracę. Wszystkie zajęcia są prowadzone z wykorzystaniem projektora, urządzeń wskazujących, specjalnych programów wspomagających prezentacje Ad-hoc.

 

Jakość szkoleń

Wiemy jak trudny jest wybór firmy szkoleniowej stąd w naszej firmie wprowadziliśmy szereg mechanizmów mających na celu zagwarantowanie jak najlepszej jakości szkoleń:

ankietyAnkiety - po każdym szkoleniu przeprowadzamy ankiety wśród uczestników szkolenia. W celu zapewnienia szczerych odpowiedzi wszystkie ankiety są anonimowe. Ochrona 3 godzinna - jeżeli mają Państwo jakiekolwiek zastrzeżenia co do szkolenia 3h od czasu rozpoczęcia szkolenia można z niego zrezygnować nie ponosząc żadnych kosztów!

kwalifikacje2

 

Kwalifikacje - wszyscy nasi trenerzy posiadają stosowne kwalifikacje, wykształcenie informatyczne.

kwalifikacje

 

Wewnętrzne szkolenia - nasi trenerzy cyklicznie odbywają szkolenia wewnętrzne mające na celu ciągłe doskonalenie warsztatu.

 

Raport - po szkoleniu tworzymy specjalny raport w którym przedstawiamy analizę wyniku ankiet

 

  

stronka kurs excel 62Mateusz Grabowski

stronka kurs excel 68Adam Kopeć

stronka kurs excel 65Marcin Wierzbicki

Wybrani klienci


 

stronka kurs excel 75

Zaprezentowane loga stanowią własność w/w firm. Zostały użyte tylko w celach informacyjnych

Wybrani Klienci

 

Newsletter

Szkolenia w Twoim mieście

Partnerzy

ecdl
gwsp
wsti

Please publish modules in offcanvas position.