Kurs Excel

 

stronka kurs excel 07

Szkolenia z Excela

MS Excel to najpopularniejszy program biurowy. Głównie jest używany jako narzędzie do analiz i raportów oraz jako baza danych. Bardzo dobra znajomość programu pozwala znacznie zoptymalizować pracę i skrócić jej czas. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń. Szkolenia z Excela prowadzimy na terenie całego kraju.

stronka kurs excel 10

Szkolenia zamknięte z Excela - czyli szkolenia tylko i wyłącznie dla pracowników danej firmy. Plan szkolenia zostaje opracowany pod wymogi firmy. Szkolenia prowadzimy na terenie całego kraju. Dysponujemy mobilną salą szkoleniową. Zapytaj o ofertę

stronka kurs excel 12

Szkolenia otwarte - w naszym terminarzu znajdziesz listę najbliższych szkoleń. Jeżeli Ci się śpieszy możesz także skorzystać z naszych szkoleń indywidualnych.

 

Oferta szkoleń z Excela:

Zapytaj o ofertę - odpowiedź w 24h - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Pomoce dydaktyczne

Do każdego szkolenia z Excela dołączane są:

stronka kurs excel 29

Wideo kursy na płycie DVD

- ok 5h nagrań + pakiet ćwiczeń

stronka kurs excel 24

Dostęp do e-platformy

www.iExcel.pl

stronka kurs excel 26

Książka "Excel w biznesie"

bądź skrypt drukowany

  

stronka kurs excel 35

 Metoda prowadzenia zajęć

Szkolenia z Excela prowadzone są w postaci warsztatów połączonych ze studium przypadków. Stosujemy nowoczesne metody edukacji polegające na modelu LBE (Learn By Experience). Nasze szkolenia to nie suche przedstawienie narzędzi ale pokazanie jakie problemy są w stanie rozwiązać i jak mogą przyśpieszyć nam pracę. Wszystkie zajęcia są prowadzone z wykorzystaniem projektora, urządzeń wskazujących, specjalnych programów wspomagających prezentacje Ad-hoc.

 

Jakość szkoleń

Wiemy jak trudny jest wybór firmy szkoleniowej stąd w naszej firmie wprowadziliśmy szereg mechanizmów mających na celu zagwarantowanie jak najlepszej jakości szkoleń:

 

ankietyAnkiety - po każdym szkoleniu przeprowadzamy ankiety wśród uczestników szkolenia. W celu zapewnienia szczerych odpowiedzi wszystkie ankiety są anonimowe.
ochronaOchrona 3 godzinna - jeżeli mają Państwo jakiekolwiek zastrzeżenia co do szkolenia 3h od czasu rozpoczęcia szkolenia można z niego zrezygnować nie ponosząc żadnych kosztów!

 

kwalifikacje2Kwalifikacje - wszyscy nasi trenerzy posiadają stosowne kwalifikacje, wykształcenie informatyczne.
kwalifikacjeWewnętrzne szkolenia - nasi trenerzy cyklicznie odbywają szkolenia wewnętrzne mające na celu ciągłe doskonalenie warsztatu.

 

kwalifikacje2Raporty - po zakończeniu szkolenia generujemy raport z wyników wypełnionych ankiet końcowych.
 

 

  

 
Prowadzę szkolenia z Excela od 8 lat. Prowadziłem szkolenia dla największych i najmniejszych firm w tym kraju. Jestem autorem jednego z większych portali do nauki Excela - www.iExcel.pl
Mateusz Grabowski
Mateusz Grabowski
 
 
 Excel ma dla mnie już coraz mniej tajemnic. Jestem specjalistą od VBA dla Excela. Prowadzę na youtube jeden z największych polsko-języcznych kanałów poświęconych Excelowi.
Adam Kopeć
Adam Kopeć
 
 
 Ciągle w podróży bo szkole firmy z nad morza i śląska. Szkoleniami zajmuje się od 15 lat. Szkolenia prowadzę, merytorycznie ale nie ma grama nudy.
Marcin Wierzbicki
Marcin Wierzbicki
 
 

 

Wybrani klienci


 

stronka kurs excel 75

Zaprezentowane loga stanowią własność w/w firm. Zostały użyte tylko w celach informacyjnych

 

Wybrani Klienci

 

© 2016 Kursy i szkolenia Komputerowe - IT&Business Training

Please publish modules in offcanvas position.